JESTEM NAPRAWDĘ SZCZĘŚLIWA, ŻE CIĘ TU WIDZĘ. FOTOGRAFUJE OD 2015 ROKU ZAWSZE PEŁNYM SERCEM I ZAANGAŻOWANIEM

Mam na imię Kasia i od 2015 roku łapię w kadrach zarówno te najważniejsze jak i najzwyklejsze momenty w Waszym życiu. W fotografii najbardziej cenie sobie autentyczność i naturalne emocje, dlatego forma naszego spotkania jest bardzo luźna i nie ma w nim miejsca na sztuczne pozowanie Wszystko co tworzę dla Was i z Wami opiera się o ogromną pasję. Śmiało mogę powiedzieć, że fotografowanie pochłonęło mnie do reszty.Odkąd zostałam mamą jeszcze bardziej doceniam fotografię. Jest bowiem cytat, że "upływający czas mierzy się wiekiem dzieci"Cudownie jest móc zatrzymać ten czas przy pomocy kadrów.To jest bezcenne!

Od 2021 roku prowadzę warsztaty lifestyle dla fotografów rodzinnych, pomagam rozwijać skrzydła w biznesie.Działam na terenie Tarnowa i okolic (do 100km)W prywatnym życiu jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki chłopców. Dwóch małych wulkanów energii, którzy są motorem do dalszego działania.Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych a marzenia traktuje jak cele.

Uwielbiam podróże i kontakt z ludźmi (zwłaszcza z niebanalnym poczuciem humoru)Nie wyobrażam sobie życia bez CZEKOLADY!Zimą lubię poszaleć na stoku narciarskim, ale to lato jest moją ulubioną porą roku.Jestem zakochana w zachodach słońca, które często zobaczycie na moich zdjęciach.